PRO TOHO, KDO MÁ CHUŤ PRACOVAT

Aktuálně hledáme parťáky na tyto volné pozice.

ROZPOČTÁŘ/KA

Firma BROCHIER s.r.o. je stavební firma, která se zabývá bezvýkopovými opravami potrubí.

Jsme firma s dlouholetou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi s působností po celé republice.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici ROZPOČTÁŘ/KA

Pracovní náplň:

  • zpracování rozpočtů, kalkulací a výkazů výměr středních a velkých stave
  • příprava a rozesílání podkladů pro vypracování cenové nabídky subdodavatelů
  • vyhodnocování a zpracování nabídek od subdodavatelů
  • analyzování možnosti záměny materiálů a technologiíZpracování časového harmonogramu staveb
  • Jednání s úřady, investory

Požadujeme:

  • vzdělání min. SŠ
  • praxe na obdobné pozici
  • praxe v oboru stavebnictví výhodou
  • znalost tvorby stavebních rozpočtů a kalkulací
  • počítačovou způsobilost Kros, Word, Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost dotahovat věci do konce
  • ŘP sk. B

Co můžeme nabídnout:

  • uplatnění a jistotu u zavedené firmy
  • možnost osobního růstu
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • motivační prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelná školení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na dopravu
  • zaměstnanecké benefity a půjčky

Mzdové podmínky: 50.000 – 60.000,- Kč

Místo pracoviště: BROCHIER s.r.o., Podsedice 1, 411 15 Podsedice (okres Litoměřice) + stavby

Dělník – sanační technik

Do našeho týmu hledáme dělníky – sanační techniky

  • různorodá práce na stavbách – obsluha strojů na stavbách
  • nátěry, broušení
  • občasné drobné výkopové práce

Požadujeme:

  • zodpovědnost, manuální zručnost, ochotu učit se nové věci
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou: ŘP sk.C,E, svářečský průkaz – železo, umělá hmota

  • práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené, práce po celý rok
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost rozšíření kvalifikace
  • jízdní výhody
  • zaměstnanecké půjčky

Platové podmínky: 35.000 – 45.000,- Kč

Místo pracoviště: Podsedice ( okres Litoměřice) + stavby

Vhodné pro: bez praxe, minimální vzdělání – výuční list

Stavbyvedoucí – Mistr na stavbě

Do našeho týmu hledáme nyní kolegu/kolegyni na pozici Stavbyvedoucí – Mistr na stavbě.

  • vedení a řízení staveb
  • dohled nad dodržováním technologických postupů na stavbách
  • koordinace pracovních týmů a veškeré činnosti na svěřené stavbě
  • odpovědnost za kontrolu dodávek materiálů

Požadujeme:

  • praxe na pozici mistr, stavbyvedoucí
  • zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B

2/3

  • osobní automobil i pro soukromé účely

Mzdové podmínky: 40.000 – 50.000,- Kč

HLÁSIT SE MŮŽETE U pí. HROMÁDKOVÉ

Simona Hromádková

provozní ředitelka